ارسال شده در تاریخ : 22 , آبان , 1399    اشتراک گذاری مطلب :

 

مرکز خیریه آموزشی، پژوهشی و درمانی پیوند اعضاء ابوعلی ­سینا شیراز قصد دارد تاکسی تلفنی خود را جهت اجاره یکساله از طریق مزایده به متقاضیان واجد شرایط و صلاحیت واگذار نماید.

از کلیه متقاضیان واجد شرایط دعوت بعمل می­آید از تاریخ نشر آگهی 5/09/1399 جهت دریافت، تحویل اسناد و اطلاع از شرایط شرکت در مزایده، با ارائه اصل فیش واریزی به مبلغ 2.000.000 ريال به حساب شماره 0111878576008 به نام بیمارستان پیوند اعضاء ابوعلی­سینا به واحد حقوقی و امور قراردادها به نشانی: شیراز_ شهر جدید صدرا _ بولوار پاسداران_ بولوار بوستان_ پلاک 985 مراجعه نمایند و پیشنهادات خود را حداکثر تا پایان وقت اداری (ساعت 14) مورخ 15/09/1399 به واحد حقوقی و امورقراردادهای مرکز تحویل نمایند.

بدیهی است هر گونه ارائه پیشنهادات، تعهدی برای این مرکز نخواهد داشت و مرکز در قبول یا رد هر یک یا تمام پیشنهادات واصله مختار است و الزامی برای واگذاری کار به هر یک یا تمام پیشنهادات ندارد. پس از بازگشایی پاکت­ها و بررسی استعلامات واصله در این خصوص مرکز تصمیم­گیری و اظهار نظر می­نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 33441153 (واحد حقوقی) تماس حاصل فرمایید

مرکز خیریه آموزشی، پژوهشی و درمانی پیوند اعضاء ابوعلی­سینا شیراز

 

 

دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :
می توانید از تگ های html زیر نیز استفاده کنید :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
No comments yet