ارسال شده در تاریخ : 03 , دی , 1399    اشتراک گذاری مطلب :

همزمان با میلاد باسعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و تجلیل از مدافعان سلامت، فرماندار شیراز به همراه امام جمعه و شهردار صدرا، فرماندهی انتظامی شهرستان شیراز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امیر المؤمنین(ع)، مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا و جمعی از مسئولین شهری صدرا ضمن بازدید از بیمارستان پیوند اعضا ابوعلی سینا با اهدای گل و شیرینی از زحمات پرستاران و پرسنل این بیمارستان قدردانی کردند.

امیری فرماندار شهرستان شیراز ضمن تبریک میلاد با سعادت بانوی عشق و ایثار، حضرت زینب (س) و پاسداشت شهدای گرانقدر مدافع سلامت و روز پرستار گفت : بدینوسیله از مجاهدت ها ورشادتهای پرستاران از جان گذشته صمیمانه قدردانی نموده و سربلندی و اقتدار بیش از پیش آنان را از پروردگار رحمان مسئلت دارم.
وی ضمن تشکراز مدیریت بیمارستان ابو علی سینا و زحمات دکتر ملک حسینی در این شرایط حساس گفت: امروز در شرایط اپیدمی بیماری کووید۱۹ ، پرستاران، پزشکان و پرسنل این بیمارستان در کنار پرستاران ایران اسلامی در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا با تأسی از بزرگ پرستار عالم، حضرت زینب کبری (س) نمونه‌ای از صبر و فداکاری را در مسیر نظام سلامت کشور به نمایش گذاشته‌اند که بی‌شک این جهاد و از خود گذشتگی مدافعان سلامت که یادآور خاطره حضور پرستاران در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل است، همچون مدال زرینی بر سینه جامعه پرستاری در تاریخ این مرز و بوم خواهد ماند.


شهردار صدرا نیز در این بازدید  با اشاره به خدمات و زحمات شبانه روزی پرستاران اظهار داشت: اگرچه حرفه پرستاری از مشاغل حساس حساس و دشوار است اما در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا، زحمات و ایثارگری‌های پرستاران چند برابر شده و آنان را به مبارزان خستگی ناپذیر و جان بر کف خط اول ایثار و فداکاری برای سلامت جامعه تبدیل نموده است. دکتر پرنیان شهردار صدرا با تشکر از زحمات مدیریت توانمند و پرسنل، پزشکان و پرستاران پرتلاش بیمارستان ابوعلی سینا شهر صدرا گفت: میلاد حضرت زینب(س) فرصتی است تا خداقوتی به پرستاران دلسوز بگوییم که به عنوان مدافعان سلامت جان خود را کف دست گرفته‌اند و این روزها برای نجات جان بیماران کرونایی فداکاری می‌کنند.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :
می توانید از تگ های html زیر نیز استفاده کنید :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
No comments yet