ارسال شده در تاریخ : 08 , اسفند , 1398    اشتراک گذاری مطلب :

نشست ستاد پیشگیری و درمان ویروس کرونا با حضور ریاست،مدیران ارشد و جمعی از اساتید و کارشناسان مرکز آموزشی ، پژوهشی و درمانی ابوعلی سینا  برگزار شد.در این نشست اعضا بعد از استماع گزارشات کارشناسان، به تحلیل و بررسی شرایط موجود پرداخته و در خصوص اتخاذ بهترین راهکارها به تبادل نظر پرداختند.

ریاست بیمارستان حفظ فضای روانی مجموعه و آرامش کادر درمان و جلوگیری از هرگونه ایشاد تنش و استرس را از با اهمیت ترین وظایف دانستنه و بر حفظ آرامش عمومی مجموعه تاکید ورزیدند.دکتر صلاحی با اشاره به ماهیت بیمارستان و وجود بیماران پیوندی و لزوم مراقبت های خاص،مسئولیت کارکنان مرکز و کادر درمان را دوچندان دانسته و ابراز امیدواری نمودند با همت همه اساتید و مسولین و جامعه پزشکی کشورو رعایت هرچه بیشتر بهداشت عمومی از این بیماری به حول و قوه الهی عبور خواهیم کرد.

آقای خانسالارمدیر بیمارستان پیوند اعضا نیز با اشاره به برنامه های عملیاتی بیمارستان ، همه کارشناسان مجموعه را موظف به اجرای دستورات ابلاغی و آموزش های ضروری  نیروهای واحد های مختلف دانستند.

 

دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :
می توانید از تگ های html زیر نیز استفاده کنید :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
No comments yet